Warto pomagać!

23:55

To w ten weekend odbył się wielki finał Szlachetnej Paczki:) Rodzinnie dołożyliśmy małą cegiełkę. Mamy Dzieci przygotowywały paczkę dla samotnej matki z dwójką dzieci. O akcji dowiedziałam się od mojej byłej animatorki na Dzieci Maryi, która jest pomysłodawczynią spotkań mam z małymi dziećmi. Jak poczytałam historię rodziny to aż mnie ciarki przeszły. Cieszę się, że mam kochającą rodzinę, która zawsze mnie wspiera. Od wczoraj nie bieżąco śledzę finał. Fajnie zobaczyć uśmiechnięte rodziny czy samotnych ludzi, którzy cieszą się z odwiedzin wolontariusza. Niektórzy nie spodziewali się, że dostaną tyle paczek.
Warto pomagać, bo nigdy nie wiadomo jaki los spotka nas. Może kiedyś my będziemy w trudnej sytuacji i będziemy potrzebować pomocy innych ludzi.


A to nasze rodzinne paczki. Podziękowania należą się moim ciociom.
Każda podzieliła się tym co miała.
Dzieciaki będą mieć ciepłe kurteczki.
Mama ciepłe buty.
Będą mieć również gdzie spożywać posiłki.
Myślę, że Szlachetna Paczka wpisała się do naszej rodziny. A może w przyszłym roku sami wybierzemy rodzinę i im pomożemy?
 
Teraz o innej akcji. 
Może ktoś mnie czyta i jest z okolic Katowic?
Może ma pluszaki, które chciałby oddać dla dzieciaków?
Informacje dostępne na plakacie.


You Might Also Like

6 komentarze

 1. Madziu ukłon w Twoją stronę.Sama uwielbiam pomagać i uwielbiam ludzi, którzy widzą nie tylko czubek własnego nosa.Pamiętajmy, że dobro powraca a dla Ciebie i Twoich bliskich przesyłam gorące serduszka ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:** , Święte słowa dobro powraca:)

   Usuń
 2. " Mały gest, a cieszy " !!
  Każdy dodał coś od siebie, małą cegiełkę i otóż co powstało!
  Pozytywnie! ♥

  OdpowiedzUsuń

Subscribe