Jak to jest mieć brata?

22:18

Takie pytanie zostało mi ostatnio zadane przez osobę, która ma same siostry. Wiecie co Wam powiem? Bardzo długo myślałam nad odpowiedzią. Mam i brata i siostrę i nigdy bym ich nie zamieniła. 

Po namyśle odpowiedziałam, że tak samo jak siostrę. Bo co z tego, że mają różne charaktery, poglądy. Nie ważne, że brat młodszy o rok ode mnie. To on w życiu wiele mnie nauczył i zaraził do sportu. 

Pierwsze narty na nogach i pierwsze zjazdy to dzięki Michałowi. Teraz to już pan instruktor i mogę się szkolić do woli, ale to dzięki mojemu braciszkowi gdy przychodzi pierwszy śnieg chętnie pakuję narty i jedziemy. Kask na głowę i możemy ruszać. Szybkość, wiatr we włosach to coś co od paru lat kocham w czasie zimy.Wspólne ściganie kto pierwszy na dole. Biegówki również pokochaliśmy oboje. W planach nawet Bieg Piastów, ale czy uda się tej zimy okaże się jak pójdzie rehabilitacja kolana Michała.

Nie myślcie, że u nas zawsze taka sielanka. Jak byliśmy dzieciakami oj jak my darliśmy koty;p. Mieliśmy jeszcze wtedy wspólny pokój i to na mnie spoczywało zawsze sprzątanie, bo przecież jego nic w tym pokoju nie było. Kłótnie o to czy wieczorem do snu ma lecieć z adaptera Natalia Kukulska czy Modern Talking. Tłukliśmy się na potęgę.

Ale i tak go kocham ponad życie. Posiadanie rodzeństwa to największy mój skarb za co dziękuję rodzicom każdego dnia.


Na blogu ciągłe zmiany szukam ideału;p.
Założyłam również fp zapraszam Was serdecznie do polubienia:))You Might Also Like

8 komentarze

 1. No pewnie, że Kukulska!!! ;)))
  Ja nie mam brata...
  Pożyczysz...? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety ja nie oddam mojego braciszka, nawet na wypożyczenie :P

   Usuń
  2. hihihi;dd. Siostra jo wiem bez Michała ani rusz:))

   Usuń
 2. Ja mam brata i stwierdzam (pomimo wszelkich kuksańców i złośliwości:), że brata mieć jest cudownie. Jesteśmy bardzo do siebie podobni, mamy podobny humor, zawsze pomocni gdy trzeba. Dobrze, że tego nie czyta, bo chodziłby dumny jak paw, ale jest absolutnie fenomenalnym bratem ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martuś my to jednak mamy wielkie szczęście:)) Oj dumny facet to by się działo;pp

   Usuń
 3. Ja niestety na temat rodzeństwa wypowiadać się nie będę. Wiesz Madziku jak jest...:P Ja mam jedną jedyną Siostrę. Nie przyrodnią i nie rodzoną , ale najprawdziwszą i najszczerszą. I to chyba najważniejsze. A Tobie oczywiście zazdroszczę :P Pozdrowienia dla rodzeństwa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem i czasami lepiej przemilczeć.... Za pozdrowienia dziękują, a braci z wyboru też posiadam nie wyobrażam sobie bez nich życia:))

   Usuń

Subscribe