Radość dziecka:))

00:11

Jak widzę uśmiechnięte, radosne dziecko to aż na sercu robi się cieplej. Bo czy jest coś lepszego niż uśmiech dziecka? Lubię obdarowywać je prezentami, a jeszcze najbardziej tymi wymarzonymi. Fajnie widzieć uśmiech Kostka i jak się przytula do ręcznika z samolotami, bo to przecież jego ulubiona bajka jakby mama pozwoliła poszedłby z tym spać. Jeszcze bardziej uwielbiam uśmiech dzieciaków jak dostaną jakieś jajko niespodzianka czy kinderki. Przecież to nic takiego, taniocha jakby co poniektórzy powiedzieli. Szczęśliwe dzieci to takie, co mają kochających ludzi wkoło.

Na przykładzie "moich" boiskowych dzieciaków/młodzież. Niepotrzebne skreślić;p. Wiem, że im wiele do szczęścia nie potrzeba. Walczą z przeciwnikiem z wielkim zacięciem. Żadnej piły nie odpuszczają. A jak uda się wygrać to radość ogromna. Tańce na środku boiska, przybita piątka z każdym, a nawet buziaki z dziewczynami mymi. Usłyszeć od Marty, a ja chcę buziaka zamiast przybitej piątki to wielka uciecha.

Wiecie za co jeszcze uwielbiam te moje dziewczyny? Za to, że udowadniają, że piłka nożna nie jest tylko dla chłopaków. Zamykają wielu osobom buzie. Przed każdym meczem bez wyjątku słyszę tam są dziewczyny wygramy z nimi.... Psikus facety to są najlepsze babki, a wy biedaki po 10 minutach musicie zmienić zdanie co do bab;p
Najlepsze hasła zasłyszane na boisku:
- "Cicho bo to stresuje" - od dziś zanim usiądziemy na widowni pijemy z mamuśkami nerwosol;p

- Mam dziewczynę mówi chłopak.
- Na to moja siostra, a ja nie szukam kurdupla.
Takie hasła to moja Gosia ma na zawołanie;p


I wiecie co Wam jeszcze powiem powtarzajmy dzieciakom, że są kochane, najlepsi na świecie, że uwielbiamy ich za wszystko:)). Moje kochane mordki  wielbię za wszystko, a nie tylko za wygrane mecze, każdy z nich ma w sobie to coś.


Tak się bawi, tak się bawi Dębieńsko:))


You Might Also Like

4 komentarze

 1. Hehehehe Gośka rozwala system :DD

  Ja też uwielbiam dzieci jak wiesz < 3 uwielbiam w nich tę prostotę, łatwość radości z byle czego i nieopisaną szczerość...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze napisane Nati:)) Szczerość ubóstwiam najbardziej:) Gosia to Gosia tego nie ogarniesz;pp

   Usuń
 2. Ale czad! Widzę tu dobrą zabawę i to jest najważniejsze!:)

  OdpowiedzUsuń

Subscribe