Pokonaj siebie!!!

11:44

Pod tym hasłem dnia 8 lutego w Krakowie odbyło się szkolenie. Organizatorem była Akademia Osiągnięć. Mi udało się w tym uczestniczyć dzięki bratu, który działa w tej dziedzinie i miał wolny bilet. Uczestników było około 300. Dobrze, że do Krakowa nie tak długo autostradą, bo pogoda tego dnia nie sprzyjała. Śnieg sypał cały czas gęstnie, autostrada nie odśnieżona, autami rzucało na prawo i lewo. Na szczęście w Małopolsce pogoda była lepsza, więc spokojnie na czas zdążyliśmy. Wszystko trwało od 10 do 20. Było wielu mówców. Zabawiał nas Adam Chytry. Dawno się tak świetnie nie bawiłam. Dzięki niemu potańczyliśmy;d. Polecam tego pana:)
Usłyszałam wiele pięknych życiowych historii i motywacji.
Przemawiał między innymi Marek Waberski. To on jest założycielem Akademii Osiągnięć. Organizuje wiele przedsięwzięć dla dorosłych, dzieci. Wielkie ukłony dla niego za pomysł, by spędzić np. tydzień z własnymi dziećmi nad morzem, a w między czasie dzieci jak i rodzice uczą się przedsiębiorczości. Pan Marek ma również trzy wspaniałe córki, o których chętnie opowiada:)
Kolejnym mówcą był Michał Czekaj. Michał pasjonuje się rozwojem osobistym i uwielbia góry. Fajnie było usłyszeć jak to wyprawiał jak był małym chłopcem, a pani wychowawczyni powiedziała jego mamie, że będzie kiedyś kimś i słowa się sprawdziły.
Najbardziej czekałam na mowę Marcina Prusa czy Bartka Ostałowskiego. Kto interesuje siatkówką ten wie, kto to Marcin Prus, a kto nie interesujemy to Wam trochę przybliżę osobę Marcina. Marcin to były reprezentant Polski w siatkówce mężczyzn, jeden z największych polskich talentów sportowych, który w wyniku nagłej kontuzji przeżył osobistą tragedię. Dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy powrócił na szczyt. Jest autorem książki "Wszystkie barwy siatkówki", trenerem rozwoju osobistego, autorem projektu Kuźnia Mistrzów.Pomaga zdolnej młodzieży wspinać się po szczebelkach kariery. Fajnie było usłyszeć historię jak obiecał mamie, że zdobędzie medal Mistrzostw Świata jeśli ona z ojcem rzucą palenie. Medal zdobył jako junior.
Zaś Bartek Ostałowski to kierowca rajdowy bez rąk. Pasjonat motoryzacyjny, od najmłodszych lat interesował się motosportem, po zdaniu prawa jazdy, przygotowywał się do startów w amatorskich rajdach, plany te przerwał wypadek. W 2006 roku w wypadku komunikacyjnym stracił obydwie ręce, ale rok później nauczył się jeździć autem kierując lewą stopą. Zamiłowanie do motosportu sprawiło że rozpoczął treningi w BMW E30 ucząc się driftu i sportowej jazdy. Jest posiadaczem międzynarodowej licencji wyścigowej FIA. Bartek również stopami tworzy cudowne obrazy, bo oprócz tego, że jest kierowcą sportowym, to jest też artystą. I w dodatku inżynierem. Jego wypowiedź najbardziej mnie poruszyła. Wielki szacun w jego stronę.
Jako, że był to dzień pełen atrakcji to nie był koniec prelegentów. 
Następnym z nich był pan Krzysztof Fiech. Jest on ekspertem i trenerem umiejętności efektywnego handlu. Trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, 30 letnia praktyka w różnych gałęziach handlu, między innymi dyrektor ds. sprzedaży w międzynarodowej firmie handlowej, kierujący pracą i wyszkoleniem ponad 600 przedstawicieli handlowych i menedżerów. Prowadził 700 dwudniowych szkoleń, przeszkolił 8.000 handlowców i menedżerów.
Ostatnim mówcą był Roman Bosski. Roman to muzyk, znany polski raper, działacz społeczny, członek zespołu Firma. Założyciel fundacji Drużyna Mistrzów www.druzynamistrzow.com. Drużyna Mistrzów powstała aby poprzez Sport, Muzykę i Pasję motywować do zmiany jakości życia na lepsze. Chcemy mobilizować Was abyście stawali się mistrzami w swoich dziedzinach i rozwijali swoje pasje. Nasz cel to być katalizatorem pozytywnych działań w waszym życiu. Dm to także przeciwdziałanie nałogom, nudzie i zatraceniu. 
Najlepszym punktem programu był występ Roberta Kolórczyka  z "Kabaretu Młodych Panów". Kabaret ten pochodzi z moich okolic, więc ich występy znam dobrze, ale pan Robert zawsze czymś zaskoczy. To było dobre zakończenie dnia. Uśmiech nie znikał już do wieczora. Wróciłam podbudowana do działania. Chętnie jeszcze wezmę udział w takim szkoleniu, a Wam również polecam. Zawsze chętnie służę pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Podzielę się z Wami również cytatami,które zapadły mi w pamięci z tego dnia.
- "W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, że to, co do nas wraca jest zawsze lepsze od tego co dajemy."
- "Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną niż nasze działanie."
- "Ludzie mają zabiegać o Ciebie, a nie Ty masz biegać za ludźmi."
- "Należy się cieszyć pierdołami."
- "Miej wyjeb.... a będzie Ci dane."
- "Bo w życiu chodzi o to, żeby żyć."
- "Ograniczenia nie istnieją są wytworem Twojej wyobraźni."
- "Dawaj z siebie 100% bo jutro możesz bardzo chcieć, ale już nie będziesz mógł."
- "Od marzeń do pasji."

Teraz parę zdjęć.

z Robertem Korólczykiem:)
Reszta zdjęć pochodzi z fp Twoja Platforma Rozwoju Osobistego.
Bystre oko mnie znajdzie;p

You Might Also Like

2 komentarze

 1. :Miej wyjebane a będzie ci dane..."
  Moje motto. Chyba se nad łóżkiem napisze. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz, pisz. Warto mieć takie coś nad łóżkiem i w gorszych chwilach na to popatrzeć;))

   Usuń

Subscribe