Małe hobby:))

12:41

Takie moje małe hobby po za robieniem kartek. Latanie samolotami uwielbiam, cieszy mnie jak na kolejne wakacje polecimy innymi liniami. Wychodząc na podwórko w lecie czy to wypić kawę czy się poopalać biorę aparat. Niedaleko przecież mamy lotnisko w Pyrzowicach, więc jeśli jest czyste niebo pięknie widać statki powietrzne. Stąd moja pasja, cykam sobie fotki samolotów i tych bliższych i dalszych. Potem siadam i przeglądam i odgaduję linie lotnicze. W tym roku mamy piękną jesień to i zdjęć mogę więcej porobić;dd.

A tak po za tym co u mnie? A no jakoś leci, ostatnio gorsze dni ale trzeba dać radę. Mam dla Was do napisania notkę o weselu, marzy mi się jeszcze ku pamięci o chrzestnym i parę jeszcze się nazbierało. Chciałabym teraz częściej pisać by myśli me oderwać. Trzymcie kciuki:))

Poprzednia notka dostała nóg, jeśli odzyskam laptopa, to może jeszcze raz wrzucę górskie wędrówki;pp. Ciapa ze mnie kompletna;p
You Might Also Like

3 komentarze

  1. Ciapa to jestem Ja.
    Kiedyś o mało nie usunęłam bloga.
    Teraz robię sobie kopię zapasową. Ona mnie zabezpiecza na wypadek usunięcia, albo całości albo notki... Jak chcesz, to Cię nauczę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aaa! A zdjęcia są cudowne! Fajna pasja! :D

    OdpowiedzUsuń

Subscribe